nr 716 5638
Tekoppar + kanna
9 parts, Asiatiskt motiv, wear, damages.
9 del, Asiatiskt motiv
Condition: slitage, skador
Estimate: |
400 |
Sold: |
SEK 250 |
Monday September 26 2011 at 17:55:56
Time |
Bidder |
Bid |
25/9 18:54:02
25/9 19:59:50
200 kr